Discovery Gaming Community
Test [Don't Comment] - Printable Version

+- Discovery Gaming Community (https://discoverygc.com/forums)
+-- Forum: The Community (https://discoverygc.com/forums/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Flood (https://discoverygc.com/forums/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Thread: Test [Don't Comment] (/showthread.php?tid=89564)



Test [Don't Comment] - Arkadiusz Serowiecki - 11-04-2012

[Image: 64085810147190207793.png]

Witam Administracje Serwera Role Play, Przedstawię wam najpierw siebie. Nazywam się Arkadiusz Serowiecki, mam 19 lat i mieszkam w Koszalinie. Aktualnie jestem Uczniem "Samochodówki" jako Technik Pojazdów Samochodowych. Od kilku Lat jestem na Arenie Role Play.
Bardzo dużo ludzi mnie kojarzy, i ma do mej osoby raz dobre słowa lecz czasami gorsze. Przeszedłem od takich niby role play serwerów, przez H-RP, które było innowacją dla graczy Role Play, później przechodziłem przez kilka serwerów, oraz Rok przerwy i powrót na arenę Role Play.

Jak sami widzicie, jaki jest tytuł wiadomości, to piszę o wybranie mej osoby na stanowisko Dyrektora Radia Los Santos FM.



Dlaczego powinniście moją osobę wybrać?

Na pewno ze względu na to, że byłem Liderem Radia Los Santos FM przed tą czystką i zmianą w ekipie. Dodatkowym Plusem jest to, że mam już na początek zebraną Ekipe, która od razu ruszy z kopyta [Polish W, Annocholik, Jakubos i kilku innych].
Jestem przygotowany z tematami, które były... Wiadomo, kilka poprawek i będzie to ładnie wyglądało. Muszę przyznać, iż nie jestem ekspertem Role Play, lecz bardziej jestem graczem, który chce stworzyć niepowtarzalnego... co nigdy nie było, czyli audycje prowadzone przez ludzi, którzy przedstawią wcześniej swoją propozycje.
Na pewno dla graczy jest to dobra wiadomość, ponieważ nie chce tworzyć jak najczęściej jest - Czyli Reklamy i tylko Reklamy... To nie o to chodzi, Radio ma żyć pełnią życia.

Jak sami wiecie, zacząłem prowadzić audycje " Back to 70' 80' 90' " gdzie chce przedstawić trochę historii z Muzyki oraz aby w tej Audycji brali też ludzie, bo oni mogą przedstawić swoją propozycje.



Jak wygląda współpraca pomiędzy Administracją a moją Osobą?

Na tą chwilę, bez problemu dogaduje się z Adasiem, Balusiem oraz trochę z Darkiem, lecz to wiadomo, nie można przegiąć tzw. "pały". Ale tak ogólnie kontakt pomiędzy moją osobą a Administracją najczęściej jest dobry/bardzo dobry . Nie jestem osobą, która myśli sobie "A niech sobie coś gadają o mnie, mam ich gdzieś i ich krytykę" Każdą krytykę, bądź problem rozwiązujemy od razu.
Wiadomo, o tym, że Kontakt najlepszy jest wtedy gdy rozmawiamy bezpośrednio i czasami wole rozmowę razem z głosem.



Jak widzę Radio Los Santos FM?

Ja widzę tak, że Radio nie jest tylko reklamy i reklamy... Chcemy przeprowadzać konkursy, wywiady, imprezy, akcje. Każdy z pracowników będzie miał szanse na to aby wykazać się w Radiu, oraz aby bez problemu praca była przyjemnością. Gra ma dla graczy dać przyjemność, nie obowiązek. Dlatego nie chcę robić takiego Grafika co o której ma być na pewno, lecz dam aby można było wiedzieć, czy zostawić lepiej dla kogoś audycje, czy mogę z swoją.

Rozmawiałem z Pracownikami i widziałem ich propozycje na audycje i na tą chwilę mogę zgodzić się na audycje ich autorstwa:

* Show your Car [Pokaż swój samochód - czyli pokazujemy samochód przed radiem, oraz właściciel mówi co nie co o nim]
* Meet with Police [Spotkania z Policjantami - Akcja promująca Policje... Dziennikarz jeździ razem z Policjantem]
* 60 minutes With Westers [60 minut razem z Westersem - Audycja mej postaci, czyli w ciągu 60 minut przedstawiam najważniejsze informacje z życia Los Santos, USA i świata.]



Co mogę zapewnić graczom oraz Administracji?

Na pewno dobrą grę oraz rozrywkę... Eventy organizowane przez Radio... dobry kontakt...



Przyszłość Radia Los Santos FM?


Widzę w kierunku gry bardziej Realistycznej, i przeprowadzić ją w Shoutcast... Wiadomo, że zostanie forma pisemna, lecz chcemy przełączyć się w ShoutCasta aby można było poczuć prawdziwą grę, niż tylko pisaną. Następnym projektem jest w późniejszym czasie stworzenie Gazety Weekendowej, która będzie publikowała teksty ludzi z Los Santos FM oraz niektórych ludzi.
Jak da czas, to myślę nad projektem jednym, który by naprawdę rozwinął Los Santos FM, lecz to jest w fazie tzw. Analizowania.



Prace, które mam już gotowe:

Logo Los Santos FM
Logo "Back to 70' 80' 90'"

Tematy:
* Rekrutacja
* Cennik
* Lokalizacja [do zmiany ale wszystko będzie ok]
* Spis Pracowników
* Audycje Radiowe
* Grafik audycji
* Tematy związane z audycją " Back to..."
oraz wiele innych tematów.



Czy poradzę sobie prowadzenie Frakcji, Biznesu [Salon Samochodowy] oraz przyszłej organizacji - Kancelarii Adwokackiej?

Będę musiał wykazać się większą pracą, lecz myślę, że Ja razem z Annocholikiem poradzimy poprowadzić Salon, Radio oraz Kancelarie aby to funkcjonowało.



Co nie wiecie o mej osobie:

- Musicie wiedzieć o tym, że jak się nudzę to piszę do każdego na skype.
- Posiadam bardzo dobrych znajomych od grafiki, którzy zrobią od ręki prace.
- Gram w League Of Legends [EU West - Levertuar] oraz Freelancer na modzie Discovery 4.86



Plusy mojej osoby:

* Aktywny
* Pomysłowy
* Kontaktowy
* Marzyciel
* Idealista

Minusy mojej osoby:

* Bałaganiarz
* Czasami zawodzi pamięć
* Zbyt rozmowny

Jeżeli jakieś posiadacie pytania do mojej osoby, proszę o przesłanie mi... odpowiem na każde pytanie.



Co do mojej postaci:

[Image: 82208692831433006341.png]

John Westers Urodził się 12 grudnia 1967 w San Antonio. Ukończył Prawo oraz Dziennikarstwo w Vice City, oraz przeszedł Szkolenie Policyjne w Vice City. Do 1989 Był Rzecznikiem Prasowym Departamentu Policji w Vice City, od 1989 do 1993 pracował jako Policjant w Vice City razem z Sonym Millerem. W 1993 zakończył służbę na stopniu Starszy Sierżant. Od 1993 pracował jako Adwokat w swojej Kancelarii. W 1996 roku przeprowadził się do Los Santos gdzie otworzył Drugą Kancelarie. W 1999 został pracownikiem radia Los Santos FM, Po 4 latach został Dyrektorem Naczelnym Radia Los Santos FM. Od 2010 prowadzi Salon Samochodowy w Los Santos.

[Historia stworzona pod aplikacje Kancelarie (Rano jeszcze myślałem, że jestem Liderem Los Santos FM) ]



Kontakt z moją osobą:

Skype: Marina22552
E-mail: JohnWestersBoss@gmail.com oraz jwottosautos@gmail.com [na dwóch 24/7 jestem]
GG: Od 4 lat nie mam, i nie chce mieć.
X-fire: Aronx
Telefon: 515633077




Trochę danych personalnych moich:

Imię i Nazwisko: Arkadiusz Serowiecki
Rok urodzenia: 5 grudnia 1993
Miejsce Zamieszkania: Koszalin
Języki:
Angielski - Średnio-Zaawansowany
Niemiecki - Podstawa
Rosyjski - Podstawa
Japoński - Klika słówek

Ulubiona Muzyka - Muzyka z lat 70,80 [Ala Disco] oraz Rock i Disco Polo.
Zainteresowania - Motoryzacja, Informatyka



Myślę, iż przedstawiłem wszystko co wiecie o mej osobie, co prezentuje oraz dlaczego to ja powinienem być

Oraz proszę o pozytywną odpowiedz.

Polish W.








[Image: 34780371918982957349.png]

Kancelaria Adwokacka Założona w 1993 W Vice City przez byłych Policjantów Sonego Millera oraz Johna Westersa. W 2012 Roku przeniesiono do Los Santos, ze względu na Klientów Kancelarii oraz ze względu na to, że John Westers mieszka w Los Santos.


[Image: 40893996381969423358.png]
Mamy rok 1989, Vice City. John Westers pracuje jako rzecznik prasowy Departamentu Policji, a Sony Miller jako Sierżant w Departamencie Policji. John poznał Sonego podczas akcji w której celem było złapanie Bossa handlarzy narkotyków. Akcja udała się w stu procentach, Dowody zostały zebrane a poszukiwany Aresztowany. Po 24 godzinach po akcji, na Johna był napad przez ludzi złapanego Bossa. John stwierdził wtedy, że jako Rzecznik Prasowy będzie pod ostrzałem i poszedł porozmawiać z Komendantem.


Komendant zaproponował jemu, aby dołączył pod służbę czynną i zaproponował jemu partnera - Sonego Millera, John się zgodził i tak John oraz Miller pracowali przez kilka lat. Przez kilka lat poznali siebie na tyle dobrze, oraz współpraca pomiędzy nimi była znakomita byli znani jako Gliniarze z Vice City. Każdy wiedział, że jeżeli ktoś zabił z powodu "rachunków rodzinnych" wkraczali wtedy John i Sony.

W 1993 Kapitan Sony oraz Starszy Sierżant John postanowili o założeniu Kancelarii Adwokackiej, gdzie każdy kto chce wybronić się z sprawy, może zaufać im.

Od 1993 John już nie pracował jako Policjant, lecz Sony owszem, lecz zajmował się sprawami adwokackimi. W 1996 roku John porozmawiał z Sonym i zaproponował jemu aby przejął Kancelarie i prowadził ją dalej w Vice City, a on założy drugą pod tym samym szyldem w Los Santos. Sonny Był niezadowolony z decyzji lecz zgodził się.

Po kilkunastu latach, John przyleciał do Vice City, i spotkał się po tych latach z Sonym, oraz dał jemu propozycje aby przenieś całe biuro i Kancelarie do Los Santos, gdzie będą współpracować bez żadnych ograniczeń. Sony zgodził się na ten warunek i w ciągu kilku dni Sony razem z Johnem wrócili do Los Santos
I założyli Kancelarie Firmującą ich nazwiska - Westers & Miller.


[Image: 86510870097845268336.png]
Oferujemy Usługi Adwokackie w sprawach Karnych, Testamentów , Roszczeń od pracodawcy, Komorniczych oraz Dłużniczych.

Nasza Kadra wykwalifikowana jest w sprawach Karnych, Drogowych oraz Administracyjnych.

Każdy nasz Klient może wybrać kto ma reprezentować jego sprawę, lecz zawsze proponujemy jemu kogoś, kto najbardziej zna się na tym.

Usługi nasze mają zmienną cene, zależności od sprawy którą prowadzimy, lecz utrzymujemy ceny dla stałych naszych klientów.

Gwarancją jest u nas, że twoja sprawa nie zostanie rozgłoszona przez Media oraz Zachowujemy Tajemnice Adwokacką.


[Image: 05702535909625556779.png]

Tymczasowo brak... lecz planujemy blisko salonu i Radia.

[Image: 13229908813674676938.png]

[Image: 04470815763481737715.png]
[Image: 82208692831433006341.png]

John Westers Urodził się 12 grudnia 1967 w San Antonio. Ukończył Prawo oraz Dziennikarstwo w Vice City, oraz przeszedł Szkolenie Policyjne w Vice City. Do 1989 Był Rzecznikiem Prasowym Departamentu Policji w Vice City, od 1989 do 1993 pracował jako Policjant w Vice City razem z Sonym Millerem. W 1993 zakończył służbę na stopniu Starszy Sierżant. Od 1993 pracował jako Adwokat w swojej Kancelarii. W 1996 roku przeprowadził się do Los Santos gdzie otworzył Drugą Kancelarie. W 1999 został pracownikiem radia Los Santos FM, Po 4 latach został Dyrektorem Naczelnym Radia Los Santos FM. Od 2010 prowadzi Salon Samochodowy w Los Santos.

[Image: 13568764887128921496.png]
[Image: 19152033530108022798.png]

Sony Miller Urodził się 15 stycznia 1966 w Vice City, Ukończył Akademie policyjną w Vice City, po czym pracował jako Policjant w Vice City, od 1989 roku partner Johna Westersa oraz jego przyjaciel. W 1998 ukończył Prawo na Uniwersytecie w Vice City. Od 1999 Zakończył służbę z stopniem Zastępca Komendanta, od 2000 roku pracował w swojej Kancelarii. W 2012 Roku przeprowadził się do Los Santos gdzie przenieśli z Vice City do Los Santos Kancelarie. Jest Vice Dyrektorem Naczelnym Radia Los Santos FM, Vice Dyrektorem Salonu Samochodowego "Westers Car Dealer"

[Image: 29203679879445656260.png]

Tak jak widzicie, Ja Razem z moim dobrym kolegą Veteranem Role Play - Annocholikiem wpadliśmy na pomysł aby otworzyć Kancelarie Adwokacką, lecz chcemy otworzyć ją jako Organizacje, ponieważ Jego postać oraz Moja posiadają zajęty Slot Biznesu [Salon]. Co to samej Kancelarii to na pewno jest to dobry pomysł gdyż:

  1. Każdy może mieć swojego prywatnego prawnika
  2. W razie gdyby urząd nie mógł przyznać prawnika, mogą do nas skierować... lecz wiadomo, wtedy rząd pokrywa koszta wynajęcia adwokata z urzędu.
  3. Bardzo mało jest taki projektów dot. Kancelarii

Dodatkowy plusem kierujący w naszą stronę jest fakt, taki że my [Polish W & Annocholik] chcemy stworzyć dla graczy dobrą grę, oraz możliwość pracy. Na tą chwilę, zatrudnieni w Kancelarii Będą 3 osoby na tą chwilę, Czyli Ja, Annocholik oraz Sekretarka [Rekrutacja].

Później jak serwer rozwinie się, będziemy chcieli Salon oraz Kancelarie otworzyć pod Jednym Szyldem jako "Westers & Miller Corporation"

Co do postaci - Tak, to z Serialu Miami Vice. Co do Grafiki, chcieliśmy nawiązać z tamtą epoką, czyli różowy oraz jaskrawe kolory.






RE: Test [Don't Comment] - Sly - 11-04-2012

English comment coming through!!!


RE: Test [Don't Comment] - Yber - 11-04-2012

uruss? (


RE: Test [Don't Comment] - Arkadiusz Serowiecki - 11-04-2012

Poland.


RE: Test [Don't Comment] - Ursus - 11-04-2012

Use the Drafts folder in your PMs instead of Flood :/


RE: Test [Don't Comment] - neke - 11-04-2012

hahahahaha samp


RE: Test [Don't Comment] - Zahas - 11-04-2012

[Image: 89342544.jpg]


RE: Test [Don't Comment] - Chev - 11-05-2012

This faction will be lack of activity anyway. Corporations in SAMP servers? I think it's impossibru.


RE: Test [Don't Comment] - Coin - 11-05-2012

whats 'no comment' in polish?


RE: Test [Don't Comment] - Tachyon - 11-05-2012

Comment. U mad ?